Blog

hakan-ergun-kerkuk-zindani
5 Eyl

Hakan Ergün, Kerkük Zindanı ile tüm müzik listelerinde…

Anadolu rock müziğinin sevilen isimler arasında yer alan Hakan Ergün, “Kerkük Zindanı” adlı single ile ikinci kez dijital platformlarda yerini aldı…

2015 yılında ‘Şaşkın’ adlı ilk single çalışması ile müzik sektörüne giriş yapan Ergün kısa süre içinde hayran kitlesini genişletmişti.

İlk olarak 2001 yılında, Kadıköy Meydanı’nda “İyi ki Doğdun Barış Manço” isimli etkinlikte Barış Monço’nun eserlerini seslendiren Hakan Ergün,  “Barış Abi’ye vefa borcumuzu, ancak O’nun şarkılarının yaşamasına katkıda bulunarak ödeyebiliriz” şeklinde açıklamalarda bulunmuş ve tüm Barış Manço hayranlarının ilgi ve beğenisini toplamıştı.

Melodi Music Production etiketiyle tüm dijital plotformlara gönderdiği yeni single çalışması hakkında ise, “Tam istediğimiz gibi oldu, çok çalıştık,  dinlerken yoğun duygular içinde olacaksınız. Bir sonraki proje için çalışmaya başladık bile… Katkısı olan herkese teşekkür ederim” şeklinde açıklama yapan Hakan Ergün, “Barış ve Sevgi Yolculuğu” konserleri ile İlköğretim ve liselerde de hayran kitlesine sahip.

İşte Hakan Ergün ve Hayranları ile paylaştığı sosyal medya sayfaları:

https://www.facebook.com/hakanergunrock/
https://twitter.com/hakanergunrock/

Hakan Ergün’ün 2015 yılında sevenleriyle buluştuğu ‘Şaşkın’ adlı ilk single ve video klibini şimdi izlemek için tıklayınız.

 

 

Add Comment