Referanslar

Hizmet ağımızda başarıyla tamamlandılar...

2008 yılından bugüne hızla genişleyen hizmet ağımız ile bir çok dev markaya hizmet verdik. Yüklendiğimiz her projeyi başarıyla sonuçlandırırken iş ahlakımızla örnek olduk. Her tamamladığımız proje bir sonraki dev projeyi getirdi.

MG-organizasyon

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Melodi Grup olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 20 ilde düzenlemiş olduğu “Konser” etkinliklerinde  “Ses Sahne” ve “Organizasyon İşleri” çalışmaları başarıyla gerçekleştirilmiştir.

 

 

MG-organizasyon

ESENYURT BELEDİYESİ

Melodi Grup olarak Esenyurt Belediyesi için, “Hıdırellez Şenlikleri”, “Konser Organizasyonu”, çalışmaları başarıyla gerçekleştirilmiştir.

MG-organizasyon

MALKARA BELEDİYESİ

Melodi Grup olarak Malkara Belediyesi için, “Gençlik Konseri”, “Ramazan Şenlikleri Organizasyonu”, “Ses Sahne İşleri” ve farklı alanlar için “Reklam” çalışmaları başarıyla yapılmıştır.

melodi-yayincilik

BY LAMP

bylampMelodi Grup olarak By-Lamp firmasına grafik tasarım hizmetleri, reklam tanıtım işleri, web site geliştirilme hizmetleri ve sosyal medya danışmanlığı hizmetleri olarak bir çok alanda hizmet verdik, çözüm ortaklığında bulunduk.

MG-produksiyon

TALENT SCOUT

talentTalent Scout ve Melodi Grup olarak ajans, cast ve ekipman hizmetlerinde yıllardır süre gelen çalışmalar yapmaktayız.

MG-produksiyon

MAYADROM

mayadroom-melodimuzikTürkiye’nin en büyük oyuncu ajansı olma özelliğini taşıyan Mayadrom ile proje bazlı çalışmalar ve iş ortaklıklarının yanı sıra, birçok dizi ve film projesinde de çözüm ortaklığı yapmış. Prodüksiyon, cast, müzik sektörlerinde ki tecrübelerimizi projelerimize fark katmak için kullandık.

MG-produksiyon

MHC Ajans

modelroom-melodimuzikAjans hizmetlerinde çalışmalar yürüttüğümüz MHC Ajans ile oyuncu temini, host ve hostes temini, ekipman temini anlamında bir çok alanda çözüm-proje ortaklığında bulunduk.

MG-organizasyon

İSTİMDER

istimder-logoFatih Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleşen sempozyumlar ve iftar programlarının organizasyonlarında İSTİMDER’e hizmet verdik. Bu hizmetler kapsamında sahne ve ses sistemleri tedariki ve kurulumu gibi diğer iş kollarında da başarıyla servis sağladık.

MG-organizasyon

Esenler Belediyesi

esenler-belediyesi-melodi-music-production-projeleriEsenler Belediyesi ile 2005 ve 2016 yıllarında bir çok özel organizasyonu birlikte kurguladık, birlikte yönettik. Esenler Belediyesi ile şimdilerde, “Aheng-i Hümayun” müzik projesi üzerinde çalışıyoruz.

MG-organizasyon

Küçükçekmece Belediyesi

kucukcekmece-belediyesiKüçükçekmece Belediyesi’nin hemen hemen her projesinde konstept danışmanlığı ve geliştirme, konser organize etme gibi bir çok dalda işbirliği yapmaktayız.

MG-produksiyon

TRT Diyanet

trt-diyanet-kanal-logosuTürkiye’nin resmi kanallarından TRT Diyanet için “Cami Musikisi” adlı bir albüm yapılmıştır.

MG-organizasyon

TURES

tures-logoHaliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen TURES’in  7’nci Olağanüstü Kurum Toplantısı kapsamında düzenlenen organizasyonu “full servis” olarak hizmetlendirdik.

MG-produksiyon

Samsunspor

samsunsporSamsunspor taraftar albümünü stüdyolarımızda başarıyla düzenleyip, çoğalttık. Samsunspor’a ve güçlü taraftarlarına başarılar dileriz.

MG-produksiyon

Fox TV

fox-tvDizileri her kesim tarafından ilgi ve beğeniyle izlenilen FOX TV’nin “Aşk Yalanı Sever” ve “Kocamın Ailesi” başta olmak üzere bir çok iç ve dış yapım için prodüksiyon hizmeti verdik. 

MG-produksiyon

İran Başkonsolosluğu

iran-bayragiİran‘daki devrimin lideri Ruhullah Ayetullah Humeyni’nin hayatının konu edildiği 12 bölüm/12 saatlik bir tv belgeseli prodüksiyonu yapıldı ve ayrıca nam-ı’na uygun şekilde kapaklandırılarak DVD serisi olarak çoğatıldı. 

MG-produksiyon

Yeni Diyarbakır Spor

diyarbakirspor-logoDiyarbakırspor taraftar albümünü stüdyolarımızda başarıyla düzenleyip, çoğalttık. Diyarbakırspor’a ve özgün taraftarlarına başarılar dileriz.

En Son Hizmet Verdiğimiz Markalar

ETİ
FENERİUM
ARÇELİK
THY

TURKCELL
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ
CORNETTO
DOĞUŞ HOLDING
TURYOL
PAMUKKALE BELEDİYESİ
AKEV ÜNİVERSİTESİ
İBB KÜLTÜR AŞ